Çamaşır Makinesi Temizliği ve Yedek Parçası

Çamaşır Makinesi Temizliği ve Yedek Parçası

  • 12 Nisan 2021 Pazartesi

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinesi evin olmazsa olmaz temizlik ürünlerinin başında gelmektedir. Kıyafetlerin, örtülerin, kilimlerin, perdelerin ve çocuk oyuncaklarının temizlenip, yıkandığı bir makinedir. Özellikle çocuklu ailelerin eli ayağı gibidir. Çocuklu evlerde kıyafetler, örtüler ve oyuncaklar meyve suyu, yemek ya da çeşitli sebeplerden kirlenmektedir. Dışarıda oyun oynayıp gelen çocuğunuzun üstündeki tüm kıyafetler makineniz sayesinde tertemiz olur. Günde en az bir defa çalışarak evdekilere temiz çamaşırlar sunan makinenizin bakımına da önem vermeniz tavsiye edilmektedir. Makineler için kireç önleyici ve temizleyici tablet ya da deterjanlar satılmaktadır. İlk günkü gibi sorunsuz çalışmasını istiyorsanız uygulama yöntemine göre belirli sıklıklarla makinenizin bakımını yapmanız gerekir.

Çamaşır Makinesi Temizliği

Çamaşır makineniz zamanla sorun çıkarabilmektedir. Kıyafetlerinizi koyarken ceplerinde unutulan madeni paralar veya çocuklarınızın oyuncaklarındaki küçük parçalar tıkanmalara sebep olabilmektedir. Çamaşır makinelerinin alt tarafında bulunan kapağı açarak arada bir kontrol etmeniz gerekir. Bu tarz küçük parçalar zamanla büyük sorunları meydana getirebilir. Her türlü sorununuz için sitemizde yer alan size en yakın yetkili servisi arayıp talep oluşturabilirsiniz. Her zaman ulaşabilmenizi sağlayan telefon numaraları ile çamaşır makinesi sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedefleriz. Şehir sularındaki kireç de makinenizin bozulmasına sebep olmaktadır. Önleyici kullansanız da bazen yeterli gelmez. Servisimizdeki personelimiz adresinize gelerek makinenizin kontrollerinin yapılmasını sağlar. Gerekirse makinenizi kısa bir süre için servise götürüp işlemler yapılabilmektedir.

Çamaşır Makinesi Yedek Parça

Evde sürekli kullanılan beyaz eşyalarda zamanla aksaklıklar yaşanmaktadır. Çamaşır makinesi apartman suyundaki tazyik sebebiyle bile bozulabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda servisimize bilgi vermeniz durumunda basınç düşürücü ile gelerek, suyu dengelemeye sağlayan ekipmanın montajını yapabilirler. Çamaşır makineniz parçalarından biri bozulduğu için çalışmıyorsa gereken yedek parça servisimizden temin edilerek makinenizle uyumlu orijinal parça değişimi yapılmaktadır. Servisimiz müşteri memnuniyeti amacıyla en kısa zamanda taleplerinizi karşılamaktadır. Çamaşır makinesi bakımı, tamiri, yedek parça değişimi alanında uzman olan kişiler tarafından yapıldığında eskisi gibi kullanılmaya devam edilebilmektedir. Evinizde hijyen sağlamanıza katkı sunan çamaşır makinesi için size uygun olan zamanda ve saatte işlem yapılması amacıyla talep oluşturabilirsiniz. Bu sayede işlerinizi randevu saatinize göre ayarlayarak zamanınızı verimli kullanmış olursunuz.