Cep Telefonu Bakım Onarım ve Servisi

Cep Telefonu Bakım Onarım ve Servisi

  • 12 Nisan 2021 Pazartesi

Cep Telefonu

Gelişen teknolojiyle birlikte her yaştan kişi telefon kullanmaya başlamıştır. Sokakta gezerken, bir yerde otururken ellerimizden telefonlarımız ayrılmamaktadır. Bu kadar sık kullanılan elektronik aletlerin zamanla bozulmaları veya düşme, çarpma gibi kazalarla hasara uğramaları normal bir durum haline gelmektedir. Arıza veya hasar durumlarında bireysel çözümlere giderek telefonu açmaya çalışmak hem garanti kapsamını bozmakta hem de arızanın daha da büyümesine sebep olmaktadır. Böyle durumlarla karşılaşıldığı zaman en yakın Cep Telefonu servisine giderek sorunun çözümü için destek almak gerekmektedir.

Servis Arama Derdine Son

Cep Telefonu arızalarında doğru servisi bularak sorunun çözülmesi son dönemlerde oldukça sorunlu hale gelmiştir. Neredeyse tüm cadde ve sokaklarda yüzlerce telefon tamircisi bulunmakta olup hangisinin aranılan firma olduğunun tespiti durumunda kalınmaktadır. Tuşlu veya tuşsuz, marka ve modeli ne olursa olsun doğru servis noktasını bulmak ve kolayca ulaşmak için yetkili servis listemizde arama yapmanız size kolaylık sağlayacaktır. Size en yakın yetkili servisi arama yaparak tespit edebilir, adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hasarlı veya arızalı telefonunuzu kolay bir şekilde garantisi bozulmadan tamir ettirebilir ve yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hasar ve Arızada Yedek Parça

Ekran camı değişimleri, dokunmatik sorunları, batarya problemleri, kapak ihtiyaçları gibi konularda yedek parça bulmak oldukça önemli hale gelmektedir. Çünkü her Cep Telefonu marka ve modeline uygun yedek parçalar farklılık göstermektedir. Basit bir biçimde anlatmak gerekirse batarya, ekran ve kapak değişimleri dahi marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle size en yakın yetkili servisin tespit edilerek cihazınızın tamirinin gerçekleştirilmesi zorunludur. Ayrıca tamir ve onarım işlemleri belirli sürelerde garanti kapsamında olan cihazların yetkili servislerde işlemlerinin gerçekleştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Bireysel olarak sorunları çözmeye kalkışmayın, telefonunuzu tornavida gibi kesici ve delici aletlerle açmaya çalışmayın. Bu tür işlemlere girişmeniz halinde garanti kapsamı dışında tutularak ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Oturduğunuz Yerde Servisle İletişime Geçin

Cep Telefonu arızalarında veya hasar oluşması durumunda oturduğunuz yerden size en yakın servisi tespit ederek adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sadece bölgenize göre arama yapmanız yeterli. Karşınıza çıkacak yetkili servis işletmelerinden dilediğinizle hemen iletişime geçerek sorununuzun nedeni ve çözümü hakkında bilgi alabilirsiniz.