Ekran Kartı Temizliği ve Bakımı

Ekran Kartı Temizliği ve Bakımı

  • 08 Haziran 2021 Salı

Ekran Kartı

Türkiye'nin hemen hemen her ilinden en yetkili firmaların bir araya getirildiği web adresimiz; tablet, kulaklık, klavye, ekran kartı ve bunlara benzer daha pek çok ürünün tamirini, temizliğini ve bakımını doğru ellere teslim etmeniz için sizlere yardımcı olmaktadır. Yalnızca en profesyonel ve deneyimli insanların toplandığı sitede sizin için gerekli tüm bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler sayesinde kendi iliniz sınırları içerisinde yer alan yetkili servislerin hangileri olduğunu öğrenebilir, bu yetkili servislerin tam adreslerine ulaşabilir ya da irtibat numaralarını bir tıkla öğrenebilirsiniz. Web sitemizde sizler için derlenen Türkiye haritasından yararlanarak firmaların bulundukları yer hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firmaların sizlere sundukları hizmetler ve bu hizmetlerin süreleri de ara yüzde detaylıca mevcuttur.

Ekran Kartı Tamiri, Onarımı ve Temizliği

Elektronik cihazların sık arızalanan değerli parçalarından biri de ekran kartı olmaktadır. Ekran kartları cihazlar için hayati bir öneme sahiptir ve arızalandığında cihazda büyük problemlere neden olmaktadır. Web sitemiz sayesinde hızlı bir şekilde ulaşacağınız firmalar sizlere özel yazılımlar sunmakta ve ekran kartındaki arızaları haftalarca ya da aylarca beklemeden çözüme kavuşturmaktadır. Ekran kartında oluşan aşırı ısınma, video problemleri ya da ön yükleme sorunlarında öncelikle kart kontrol edilmekte ardından oluşan işaretler rapor edilen hatalar ile karşılaştırılmaktadır. Bu şekilde izlenen sürecin ardından ekran kartlarınız düzeltilmiş bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Ekran kartı temizliğini teknik ekip kartın herhangi bir noktasında sıvı hasarı tespit ettiğinde ya da şüpheli kalıntı bulgusuna rastladığında uygulamaktadır. Bu temizlik sırasında ultrasonik temizleme prosedürü kullanılmaktadır. Bazı özel ekipmanlar ve özel solventten yararlanılarak kart üzerinde yer alan kalıntılar temizlenmektedir. Daha sonraki işlemde ise kartın inceleme ya da lehimleme işlemi için hazırlanma aşaması gelmektedir.

Kartın tamir ve temizlik işlemlerinin ardından onarım işlemine geçilmektedir. Tüm parçalar özel bir yazılım kullanılarak onarım işlemlerinden geçmekte ve anti statik torbalara yerleştirilmektedir. Ardından sizlere teslim edilmektedir. Ekran kartınız ile alakalı profesyonel destek için web sitemizi ziyaret edebilir ve uzman pek çok seçenek arasından birini seçerek kartınızı tamir ettirebilirsiniz.