Elektrikli Süpürge Bakımı

Elektrikli Süpürge Bakımı

  • 08 Haziran 2021 Salı

Elektrikli Süpürge

Evlerde ve iş yerlerinde temizlik amacıyla kullanılan küçük ev aletlerinden biri de elektrikli süpürgedir. Günlük ve haftalık temizlik sırasında sık sık tercih edilen süpürgelerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Günümüzde en çok kullanılan çeşitleri arasında şarjlı, toz torbasız, toz torbalı, dikey ve robot süpürgeler bulunur. Kullanım özelliklerine ve evinizin özelliklerine uygun seçeceğiniz bir süpürge ile temizlik yapmak kolay bir hal alır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber elektrikli ev aletleri de farklı tasarımlarla satışa sunulmaktadır. Pratiklik sağlayan şarjlı süpürgeler, toz torbalı klasik süpürgeler ya da yeni çıkan robot süpürgelerden hangi çeşitte ürününüzle ilgili sıkıntı yaşarsanız web sitemizde yer alan yetkili firmalardan destek alabilirsiniz.

Elektrikli Süpürge Tamiri

Web sitemiz elektrikli süpürge tamiri konusunda yetkili personele ulaşmanız için hizmet vermektedir. Çok sık kullanıldığı için çabuk bozulabilen süpürgelerde en çok toz torbası değişimi, şarjlı dikey süpürgelerde şarj problemi, süpürge borularının yıpranma veya yalama olması durumunda gerekli bakımın yapılması veya süpürge başlıklarının kırılması gibi sıkıntılar yaşanmaktadır. Bünyemizde yer alan servisler tamir için gereken ekipman ve bilgili personele sahiptir. Yedek parça konusunda ihtiyacında orijinal yedek parçalarla değişim sağlanmaktadır. Yetkili servise ulaşabilmek için iletişim formunu doldurabilirsiniz ya da iletişim numaralarını arayarak taleplerinizi ulaştırabilirsiniz.

Elektrikli Süpürge Bakımı

Elektrikli süpürgeler yapıları itibariyle toz bulunduran makinelerdir. Tozun bulunduğu alanları temizlerken süpürgelerin de temizlenmesi gerekmektedir. Toz torbasız süpürgelerde yıkama yapılarak bakım gerçekleştirilir. Diğer süpürgelerde ise toz torbası değişimi ve sonrasında tüm süpürge parçalarının ayrılıp tek tek nemli bir bezle silinmesi önemlidir. Süpürge temizlenirken ıslak bez kullanılmamalıdır. Bu durumda elektrikli aletin bölümlerine zarar verilebilir. Ayrıca temizlik amacıyla kullandığınız beze farklı kimyasallar koyduğunuzda yıpratıcı bir etkisi de olabilmektedir. Gövdeleri genellikle plastik ve metal parçalardan oluşur. Bazı durumlarda sertçe düştüklerinde boruları kırılabilmektedir. Değişim için yetkili servise ulaştığınızda tüm marka ve modellere uygun olarak hizmet alma şansınız bulunur. Elektrik aksamlarında meydana gelen arızaları da en kısa sürede çözmek için hizmet verilmektedir. Parça değişimleri gerektiğinde birebir aynı markanın orijinal parçasıyla değişim olabileceği gibi muadil ürünlerle de işlem yapılabilmektedir. Elektrikli süpürge bakımı için firmamız üzerinden size en yakın servise ulaşarak yardım talep edebilirsiniz.