Mikrodalga Fırın Rahatlığını Yaşayın

Mikrodalga Fırın Rahatlığını Yaşayın

  • 07 Haziran 2021 Pazartesi

Mikrodalga Fırın   

Mikrodalga fırın mutfaktaki en büyük yardımcılarımızdan biridir. Pratik kullanımı ile mutfağımızda zamandan tasarruf etmemizi sağlamaktadır. Mikrodalga fırınlar oldukça pratik olan mutfak eşyalarından biri olduğu için temizliği ve bakımı oldukça önem taşımaktadır. Hem makinenin uzun ömürlü olması hem de sağlık açısından temizliği belirli aralıklar ile yapılmalıdır. Yetkili servis mikrodalga fırınınızı alarak sizler için en profesyonel şekilde temizlemekte ve bakımını sağlamaktadır. 

Mikrodalga Fırın Bakımı ve Temizliği 

Mikrodalga fırınlar içerisinde ısıtılan yemeklerin fırın içerisine dökülmesi veya kokusunun sinmesi ile mikropların birikmesine elverişli bir ortam oluşturmaktadır. Bu da makinenin performansını düşürmekle birlikte yemeklerimizde kötü kokuya sebep olabilmektedir. Evde ne kadar temizlenirse temizlensin ulaşamadığımız yerlerde mutlaka kir ve kalıntı kalmaktadır.

Belirli aralıklarla bir yetkili servis ile görüşülerek temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Yetkili servis kişinin kendi ulaşamayacağı kirlere kolaylıkla ulaşabilmekte ve profesyonel bir şekilde temizlemektedir. Yemeklerin yeteri kadar ısınmaması, kötü koku olması ve mikrodalga fırının dönmemesi olabilecek arızalardan bir kaçıdır. Bu arızalar yaşandığı taktirde bir yetkili servis ile mutlaka görüşülmesi gerekmektedir.  

Mikrodalga fırınınızda herhangi bir sorun ya da bozulma gördüğünüz taktirde yetkili servis ile iletişime geçerek mikrodalga fırınınızın tamirini talep edebilirsiniz. Mikrodalga fırınınızın onarımı ve bakımı yetkili servis tarafından en derinine inerek yapıldığı için kullanım ömrü de uzamaktadır.

Mikrodalga Fırın Garantisinden Faydalanmak 

Mikrodalga fırın arızalarında garantiden yararlanabilmek için mikrodalga fırına müdahale edilmemelidir. Yapmış olduğunuz müdahaleler fırınınızın arızasının artmasına sebep olabilmektedir. Yaşadığınız arızalar ve problemlerin çözümü için mikrodalga fırınınızın modeline ve markasına uygun olan yetkili servis ile görüşmeniz gerekmektedir. Sitemizde yer alan ve yetkili servis onayı bulunan servislerle iletişime geçerek elektronik aletlerinizde yaşadığınız sorunu çözebilirsiniz. Kısa sürede kalıcı çözümler sağlayan yetkili servisler tüm ürün ver markalar için olmak üzere web sitemizde listelenmiştir.

Yetkili servis desteği uzun kullanım ömrüne sahip ürünlerin tamiratında oldukça önemlidir. Bünyemizde yer alan donanımlı yetkili servisler ilgili üründe yaşadığınız sorunu en kısa sürede gidermektedir.