Televizyon Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Televizyon Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

  • 08 Haziran 2021 Salı

Televizyon

Evlerimizin olmazsa olmaz ürünleri arasında önemli bir yer tutan Televizyon arızaları bir kâbus gibidir. Hızla arızanın düzeltilerek kullanıma sunulması beklenir. En fazla görülen arızalar görüntünün gelmemesi, açılıp kapanma sorunları, elektriksel devrelerde meydana gelen arızalar, ses sistemi arızaları, beyinsel arızalar olarak göze çarpmaktadır. Arıza oluştuğu anda hızla bir servis bularak sorunun çözülmesi oldukça önemlidir. Yayınların, dizilerin veya programların heyecanı hepimiz tarafından hissedilmektedir. Sitemizde marka ve bölge seçimi yaparak hızla yetkili servislere ulaşmanız mümkündür. Adres ve telefon bilgileri mevcut olan işletmelerle derhal iletişime geçerek sorununuzu kolaylıkla çözebilirsiniz.

Hızlı ve Garantili Hizmet 

Sitemizde yer alan servisler yetki dereceleri onaylı işletmelerdir. Cihazınızın markasına göre yetkili servis listesine hızla ulaşıp iletişime geçmeniz mümkün hale gelmektedir. Televizyon gibi her evin zorunlu ihtiyacı olan cihazlar yetkili servislerde bulunan uzman personel tarafından yerinde onarım süreciyle çözüme kavuşturulmaktadır. Yerinde çözülemeyecek durumda olan cihazların servise alınması gerekmektedir. Yedek parça ve garanti işlemlerinden faydalanmak yetkili servislerden yardım alma zorunluluğunu getirmektedir. Arıza halinde cihazınızı kurcalamayınız, kesici ve delici aletlerle açmaya çalışmayınız. Bireysel müdahaleler garanti kapsamını sona erdiren sebepler arasındadır. Sitemizden faydalanarak ilgili yetkili servise ulaşarak sorununuzu uzman dokunuşlarla çözebilirsiniz. Servisler garantili tamir ve bakım hizmeti sağlamaktadırlar. Tüm cihazlar deneme sonrası teslim edilmekte, bakım sonrası meydana gelebilecek sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Yedek Parça ve Sistemsel Sorunlar

Televizyon gruplarında en sık rastlanan arıza tipleri sistemsel sorunlar veya voltaj farklılığına dayalı parça yanmasıdır. Parça yanması durumunda hasar gören veya arızalanan parçanın onarımı veya değişimi zorunludur. Yedek parçalar yetkili servisler tarafından temin edilmektedir. Hangi parçanın arızalı olduğunun tespiti ve değişimi uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Yapılacak onarım işlemleri ve oluşacak ücretler önceden tarafınıza bildirilmekte, onayınız halinde onarım işlemleri tamamlanmaktadır. Sürpriz fiyatlara yer verilmemektedir. Sistemsel sorunlar cihazın beyninden kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. Televizyon arızalarında markası ve modeli ne olursa olsun sitemizden gerekli seçimleri yaparak size en yakın yetkili servise kolaylıkla ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Yetkili servislerin adres ve iletişim bilgileri sitemizde kayıtlıdır.