Yazın Kurtarıcısı Klima

Yazın Kurtarıcısı Klima

  • 07 Haziran 2021 Pazartesi

Klima

Klima kapalı ortamın iklimlendirmesini yapan bir makinedir. İklimlendirme, ortamın daha sıcak ya da daha soğuk hale getirilmesi olarak açıklanabilir. Kapalı ortamlar kış mevsiminde soğuk olurken yaz mevsiminde ise aşırı sıcak olmaktadır. Bu da insanların konfor alanlarının bozulması demektir. İnsanların konfor alanının bozulması o mekanı tercih etmemesine neden olmaktadır.

Klimalar, kafelerde, gece kulüplerinde, restoranlarda, iş yerlerinde ve evlerde kullanılan bir makinedir. Artık neredeyse her yerde karşılaşılabilecek bu makine, kişilerin konfor alanını yükseltmekte ve o ortamda rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Bu klimalarda sorun çıkması halinde kişi konfor alanını kaybetmekte ve bu rahatsızlık vermektedir.

Klima Onarım ve Bakımı

Klima bozulduğu takdirde bulunduğu ortamın iklimlendirmesini gerçekleştiremez. Bu da büyük bir sorundur. Klimanın sorun çıkarması durumunda yetkili servis ile iletişime geçerek bu sorun çözülmelidir. Yetkili servis ile iletişim bilgilerine ise sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemiz bakımı gereken makine için var olan en yakın yetkili servisin iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza sunmaktadır. Kısa bir işlem sonrası yetkili servis ile iletişime geçilebilir ve klima sorunu halledilebilir. Klimanın arızalanması takdirinde yetkili servis ile iletişime geçmek oldukça önemlidir. Eğer bu sorun göz ardı edilirse sorun daha da büyüyebilir. Ayrıca yapılan araştırmalar sonucu görülmüştür ki iklimlendirilmesi yapılmamış ortamlar müşteriler tarafından daha az tercih edilmektedir. Müşteriler kendilerini rahat hissettikleri ortamlarda bulunmayı daha çok tercih etmektedirler. Bu rahat ortam ise klima ile sağlanabilir.

Klima Garanti Belgesi

Klima garanti süresi de oldukça önemlidir. Garanti belgeleri, belirli bir süre içerisinde bozulan makine için ücretsiz onarım demektir. Bu yüzden eğer klimanın garanti süresi dolmamışsa garanti belgesi yetkili servise verilmelidir. Bu sayede bakım ve onarım ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Yazılımı üstlendiğimiz sitemiz yukarıda bahsedilen konularda yardımcı olmaktadır. Bir tür yetkili servis bulma işlemini üstlenmektedir. Klima gibi araçların bozulması durumunda sitemizden en yakın yetkili servisin iletişim bilgilerine ulaşılabilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin ilgili yetkili servisi arayarak zaman kaybetmelerinin önüne geçmekte ve onlara kolaylık sağlamaktayız. Sitemizden ilgili yetkili servisin iletişim bilgilerine ulaştıktan sonra bakım ve onarım işlemi kolayca gerçekleştirilebilir.