ARÇELİK ANTMER TEKNİK HİZMETLER A.Ş., ARÇELİK ANONİM ŞİRKETİ yetkili servisi

ANTMER TEKNİK HİZMETLER A.Ş.

Antmer teknik hizmetler uzun yıllardır sektörün öncüleri arasında yer alıyor. Firmamız dayanıklı tüketim malları alanında profesyonel ekip kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Hizmetlerimiz elektrikli ev aletleri, cihaz onarımları gibi çeşitli araç gereçleri kapsamaktadır. Ev aletlerinde oluşan sorunlarda, bozulan kısımlarının çözümlerinde devreye giren firmamız çözüme kavuşturmak, hızlı tamir etmek ve tekrar müşterilerimizin kullanımına sunmak için uzun mesailer harcamaktadır. 

Elektrikle ev aletleri kullanımı son derece gerekli ve önemlidir. Oluşan sorunlar ev alanında birçok aksaklığa yer açacaktır. Bu yüzden yetkili servislerin hızlı çözüme kavuşturması mağduriyet yaşamamak adına önemlidir. Özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ev yükünü fazlasıyla idare eden bu aletler oluşan sorunlarda büyük sıkıntılar yaşatmaktadır. Maddi olarakta yüksek fiyatları içeren bu ürünlerin sorunlarında yetkili servisler öncelik taşımaktadır. 

Bu yüzden firmamız oluşan sorunların büyümemesi adına ürünlerin onarımını, yaşanan bozuklukların giderilmesini hızla gidermektedir. Yıllardır sektörde uzun tecrübemiz ile yüksek müşteri memnuniyeti ile sektörün öncülerinden biriyiz. Yetkili servis firmalarının ekip kadrosu ile hizmet kalitesi son derece alanında uzman ve kaliteli şekilde sunulmalıdır. Yetkili servis firmaları kalitesi ne kadar yüksek olursa alacağınız hizmet ve ürününüzün onarılması o kadar kolay olur.