DORUKÖZ OTOMOTİV

 

Yıllardır otomotiv alanında sektörün öncü firmalarından biri olan Doruköz otomotiv 2007 yılından itibaren müşterilerine hizmet vermektedir. Yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerinin dikkatini çeken Doruköz otomotiv, bu sektörde sayılı firmalar arasında yer alıyor. Alanında profesyonel ekibi ile çalışmalarına sürdüren firmamız, müşteri sorunlarını çözmek, gerekli onarımları incelikle gerçekleştirmektedir. Özellikle son yıllarda yaygınlaşmakta olan Boyasız göçük düzeltme konusunda firmamız kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Bu alanda sektör içinde adını duyuran önce firmalar arasında kendine yer bulmuştur…

Firmamız boyasız göçük düzeltme alanında Türkiye’nin her tarafına hizmetlerini sunmaktadır. Yüksek müşterini memnuniyetini sahip firmamız olumlu geri dönüşlerle bu sektörde büyük güven kaynağı olmaktadır. Profesyonel ekibi ile firmamızın misyonu Türkiye’nin her bölgesine, boyasız göçük düzeltme alanında hizmet sunmak ve otomobiller üzerinde oluşan değer kayıplarına son vermektedir. 

Firmamız boyasız göçük düzeltme hizmetinde ön plana çıksada araçlarınız için expertiz hizmeti de sunmaktadır. Araçlarınızın değer kaybetmemesi ve her alanda kaliteli hizmetler almak için firmamız tercih edilebilecek en iyi firmalar arasında yer almaktadır. 

İstanbul ilinde hizmet veren Doruköz otomotiv uzman ekip kadrosu ile araçlarınız için en iyi hizmeti almanız adına incelikle çalışmalarına sürdürmektedirler. Sunduğu uygun fiyat politikası ile sektörün başlıca en iyi firmalar arasında gösterilmektedirler.