VESTEL 4K İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, VESTEL TİCARET ANONİM ŞİRKETİ yetkili servisi
4K İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ 

4K iklimlendirme sistemleri kapsamında elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya alanında limited şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Hatay ilinde yer alan firmamız evde kullanımı sağlanan elektrikli ev cihazlarının onarımı incelik içinde tarafımızca gerçekleştirilir. Firmamızın verdiği hizmet buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, oda kliması, elektrikli küçük ev aletleri gibi çeşitli aletleri kapsamaktadır.

Ev aletleri özellikle kadınlar adına büyük önem taşıyan araç gereçlerdendir. Bu ev aletleri kadınlara her türlü alanda kolaylıklar sağlayarak iş yüklerini azaltmaktadırlar. Herhangi bir sorunda, bozuklukta firmamız oluşan bu sorunları gidererek araç gereçlerinin kullanımını sizler için tekrar sağlamaktadır. Firmamız yıllardır sektörde çalışmalarını müşteri memnuniyetini kaybetmemek adına incelik içinde sürdürmektedir. 

Ev aletleri, aciliyeti olan olmadığı durumlarda aksaklıklara yol açan önemli araç gereçlerdir. Bu yüzden tekrar kullanımını sağlamak için onarımını kaliteli hizmet sunan firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde ev aletlerinizi eskisi gibi kullanımı mümkün olmayacak ve maddi zarar yaşatacaktır.

Firmamız bahsedilen ev aletlerinin onarımı alanında hizmet verdiği gibi bu aletlerin satışını da yapmaktadır. Uygun fiyat politikası ve yüksek müşteri memnuniyeti ile son derece kaliteli ev aletlerine ulaşmanızı sağlamaktadır.